G657A1 FTTH-dropkabel vezeldropdraad FTTH 2-kern voor binnenshuis en buiten

Plaats van herkomst China
Merknaam Dierite
Certificering ISO9001,CE,FCC,ROHS
Modelnummer DRT
Min. bestelaantal 10km
Verpakking Details 2KM/Drum
Levertijd 3-15days
Betalingscondities T/T, L/C

Contact me for free samples and coupons.

WhatsApp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

If you have any concern, we provide 24-hour online help.

x
Productdetails
naam Binnen FTTH-Daling Kabel Vezeltype G.657A1
Vezeltelling 1 kern Bouw 2pcs staal
Kabeldiameter 2*3mm Buitenjasje Materail LSZH
Monsters In voorraad garantie 1 jaar
Hoog licht

G657A1 FTTH-afvalkabelvezel

,

Fiber Drop Wire FTTH 2 Core

,

G657A1 Draad van glasvezels

Laat een bericht achter
Productomschrijving

FTTH-vlinderkabel voor binnen

 

1. Beschrijving van FTTH indoor Butterfly Cable (GJXH/GJXFH/GJXFJH/GJXFDH)

 

FTTH indoor vlinderkabel is de optische communicatie-eenheid in het midden.een zwarte of kleurrijke, met weinig rook, halogeenvrije, vlamvertragende omhulselkabel wordt geëxtrudeerd.

 

Bedekte optische kabels zijn meestal enkelkern- en dubbelkernstructuren en kunnen ook worden gemaakt in vierkernstructuren.en de versterking is gelegen in het midden van de twee cirkelsMetalen of niet-metalen structuren kunnen worden gebruikt. De optische vezel bevindt zich in het geometrische centrum van de 8-vorm. . G.657 optische vezels met een kleine buigsadius worden gebruikt voor de optische vezels in de omhulde optische kabel, die kan worden gelegd met een buigsadius van 20 mm,die geschikt is voor het binnengaan van het huis in het gebouw met behulp van buizen of heldere lijnen.

 

2. Kenmerken

 

* Speciale buigvaste glasvezels zorgen voor een grotere bandbreedte en verbeteren de transmissie-eigenschappen van het netwerk.
* Twee parallelle FRP/KFRP- of stalen draden hebben een goede compressie eigenschappen en beschermen de optische vezels.
* Optische kabels hebben een eenvoudige structuur, licht gewicht en een sterke bruikbaarheid.
* Uniek groefontwerp, gemakkelijk af te schillen, gemakkelijk te verbinden, installatie en onderhoud vereenvoudigen.
* Halogeenvrije vlamvertragende omhulsel, milieubescherming.

 

3Optische kenmerken

 

 

Artikel 1 G.652 G.655 50/125um 62.5/125um
Afzwakking @850nm     ≤ 3,0 dB/km ≤ 3,2 dB/km
@1300nm     ≤ 1,0 dB/km ≤1,2 dB/km
@1310nm ≤ 0,36 dB/km ≤ 0,40 dB/km    
@1550nm ≤ 0,22 dB/km ≤ 0,23 dB/km    
Bandbreedte
(klasse A)
@850nm     ≥ 500 MHz.km ≥ 200 MHz.km
@1300nm     ≥ 1000 MHz.km ≥ 600 MHz.km
Numerieke opening     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Kabel-afsnijgolflengte ≤ 1260 mm ≤ 1450 mm    

 

4. Technische parameters

 

<

Type kabel Fibergetal Kabeldiameter
mm
Kabelgewicht
(kg/km)
Treksterkte
Lange/korte termijn
(N)
Vermorzingsweerstand
Lange/korte termijn
(N/100 mm)
Buigradius
Static/Dynamic
(mm)
GJXFH-1Xn 1 De in punt 2 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing. 8.0 40/80 500/1000 15/30
GJXFH-2Xn 2 De in punt 2 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing. 8.5 40/80 500/1000 15/30
GJXFJH-1Xn 1 De in punt 2 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing op: 9.0 40/80 500/1000 15/30
GJXFDH-1Xn 4 De in punt 2 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing op: 10.0 40/80 500/1000 15/30
GJXH-1Xn 1 De in punt 2 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing. 9.0 40/80 500/1000 15/30
GJXH-2Xn 2 De in punt 2 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing. 9.5 40/80 500/1000 15/30
GJXJH-1Xn 1 De in punt 2 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing op: 10.0 40/80 500/1000 15/30
GJXDH-1Xn 4 De in punt 2 van deze bijlage vermelde parameters zijn van toepassing op: 11 40/80 500/1000 15/30
Omgevingskenmerken
Werktemperatuur -20~+60°C
Bergingstemperatuur -20~+60°C
 

 

G657A1 FTTH-dropkabel vezeldropdraad FTTH 2-kern voor binnenshuis en buiten 0