Optische vaste attenuator met hoog terugkeerverlies 3 5 7DB M-F LC-UPC attenuator

Contacteer me voor vrije steekproeven en coupons.

WhatsApp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Als u om het even welke zorg hebt, verstrekken wij de online-Help van 24 uur.

x
Productdetails
Model nr. LC verzwakker Toepassing Glasvezeldistributieframe, netwerkapparatuur, glasvezelmodule
Lichtbrontype Laser Type aansluiting LC-APC
Brandnaam OEM-producten Transportpakket Elke LC-verzwakker in een plastic zak
Handelsmerk Dieriet Oorsprong Changzhou Jiangsu China (vasteland)
Transmissiemiddel Single-mode Structuur LC
Aantal Kernen Enig-kern Metalen kap Endface UPC
Vorm vierkant vervaardigingsproces Injectie het Vormen
Monsters US$ 0/stuk 1 stuk ((Min.Bestelling) ∙ Vraag een monster aan Aanpassing Beschikbaar Gepersonaliseerd verzoek
Hoog licht

Optische vaste verzwakker met hoog terugkeerverlies

,

M-F LC-APC-verminder

,

Optische vaste attenuator 3 5 7DB

Laat een bericht achter
Productomschrijving

Productbeschrijving

Optische vezels met een hoog terugkeerverlies 3/5/7/dB M-F LC-APC attenuator

Productbeschrijving

Een hoge terugkeerverlies optische vaste verzwakker is een apparaat dat wordt gebruikt om optische vermogen te verzwakken.Signalverdunning van een communicatiesysteem op korte afstand en systeemtestDe productkenmerken zijn lichtgewicht, kleine afmetingen, hoge precisie, goede stabiliteit, gemakkelijk te gebruiken, enzovoort.
High Return Loss Optical Fiber Fixed 3/5/7/dB M-F LC-APC Attenuator
Optische kenmerken index:

Nee, dat is niet zo.    Parameter                  Kenmerkend Eenheid Opmerkingen
    Min.
 
Typ.
 
Max. Max.
 
1 Werkgolflengte 1290~1330&1530~1570 nm 1...2 dB
 
2 Afzwakkingsnauwkeurigheid A-0.5
 
Een A+0.5
 
dB
3 A-0.75
 
Een A+0.75
 
dB
4 Ik ben...10%A
 
Een A+10%A
 
dB
5 rendementverlies > 45
 
- Dat is...
 
- Dat is...
 
dB  

De norm waaraan het product voldoet

Telcordia GR-326-CORE
Telcordia GR-1221-CORE
Telcordia GR-910-CORE
RoHS-naleving
Gedetailleerde foto's

 

High Return Loss Optical Fiber Fixed 3/5/7/dB M-F LC-APC Attenuator  
Profiel van het bedrijf


High Return Loss Optical Fiber Fixed 3/5/7/dB M-F LC-APC Attenuator

High Return Loss Optical Fiber Fixed 3/5/7/dB M-F LC-APC AttenuatorHigh Return Loss Optical Fiber Fixed 3/5/7/dB M-F LC-APC Attenuator