G657A1 FTTH Drop Cable Fiber Drop Wire FTTH 2 Core για εσωτερικά και εξωτερικά

Τόπος καταγωγής Κίνα
Μάρκα Dierite
Πιστοποίηση ISO9001,CE,FCC,ROHS
Αριθμό μοντέλου DRT
Ποσότητα παραγγελίας min 10km
Συσκευασία λεπτομέρειες 2KM/Drum
Χρόνος παράδοσης 3-15days
Όροι πληρωμής T/T, L/C

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

WhatsApp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Ονομασία Εσωτερικό καλώδιο FTTH-πτώσης Τύπος ινών G.657A1
Αρίθμηση ινών 1 πυρήνας Κατασκευή 2pcs χάλυβες
Διάμετρος καλωδίων 2*3mm Εξωτερικό σακάκι Materail LSZH
Δείγματα Σε αποθέματα εγγύηση 1 έτος
Υψηλό φως

G657A1 FTTH καλωδιακή ίνα πτώσης

,

Φυτικό ρεύμα FTTH 2

,

G657A1 Σύρμα πτώσης ινών

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

FTTH εσωτερικό καλώδιο πεταλούδας

 

1Περιγραφή FTTH εσωτερικού καλωδίου πεταλούδας (GJXH/GJXFH/GJXFJH/GJXFDH)

 

Το FTTH εσωτερικό καλώδιο πεταλούδας είναι η οπτική μονάδα επικοινωνίας στο κέντρο.μαύρο ή χρωματικό καλώδιο χαμηλής καπνίσματος χωρίς αλογόντα με επιβράδυνση φλόγας.

 

Τα καλώδια οπτικής καλωδίου που καλύπτονται είναι κυρίως μονοπυρηνικές και διπλωπυρηνικές δομές και μπορούν επίσης να κατασκευαστούν σε δομές τετραπυρηνικών πυρήνων.και η ενίσχυση βρίσκεται στο κέντρο των δύο κύκλωνΗ οπτική ίνα βρίσκεται στο γεωμετρικό κέντρο του σχήματος 8. Η οπτική ίνα μικρής ακτίνας κάμψης G.657 χρησιμοποιείται για την οπτική ίνα στο καλώδιο οπτικής κάλυψης, το οποίο μπορεί να τοποθετηθεί με ακτίνα κάμψης 20 mm,που είναι κατάλληλο για είσοδο στο σπίτι μέσα στο κτίριο μέσω σωλήνων ή φωτεινών γραμμών.

 

2. Χαρακτηριστικά

 

* Ειδικές ανθεκτικές στην κάμψη οπτικές ίνες παρέχουν μεγαλύτερο εύρος ζώνης και βελτιώνουν τα χαρακτηριστικά μετάδοσης δικτύου.
* Δύο παράλληλοι σύρματα FRP/KFRP ή χάλυβα έχουν καλές συμπιεστικές ιδιότητες και προστατεύουν τις οπτικές ίνες.
* Το οπτικό καλώδιο έχει απλή δομή, ελαφρύ βάρος και ισχυρή πρακτικότητα.
* Μοναδικό σχεδιασμό αυλακώσεων, εύκολο να αποκοπεί, εύκολο να συνδεθεί, απλοποιεί την εγκατάσταση και τη συντήρηση.
* Χαμηλή καπνιστική κάλυψη χωρίς αλογόνες, προστασία του περιβάλλοντος.

 

3Οπτικά χαρακτηριστικά

 

 

Άρθρο Γ.652 Γ.655 50/125um 62.5/125um
Αδυνάμωση @850nm     ≤ 3,0 dB/km ≤ 3,2 dB/km
@1300nm     ≤1,0 dB/km ≤1,2 dB/km
@1310nm ≤ 0,36 dB/km ≤ 0,40 dB/km    
@1550nm ≤ 0,22 dB/km ≤ 0,23 dB/km    
Διάφραση ζώνης
(Τάξη Α)
@850nm     ≥ 500MHZ.km ≥200MHZ.km
@1300nm     ≥ 1000MHZ.km ≥ 600MHZ.km
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
μήκος κύματος διακοπής καλωδίου ≤ 1260 mm ≤ 1450 mm    

 

4Τεχνικές παραμέτρους

 

<

Τύπος καλωδίου Αριθμός ινών Διάμετρος καλωδίου
χμ
Βάρος καλωδίου
(kg/km)
Δυνατότητα τράβηξης
Μακροπρόθεσμα/Λίγοπρόθεσμα
(Ν)
Αντίσταση συντριβής
Μακροπρόθεσμα/Λίγοπρόθεσμα
(N/100mm)
Ράδιο κάμψης
Στατική/Δυναμική
(μμ)
GJXFH-1Xn 1 (2,0±0,1) × ((3,0±0,1) 8.0 40/80 500/1000 15/30
GJXFH-2Xn 2 (2,0±0,1) × ((3,0±0,1) 8.5 40/80 500/1000 15/30
GJXFJH-1Xn 1 (2,0±0,1) × (3,8±0,1) 9.0 40/80 500/1000 15/30
GJXFDH-1Xn 4 (2.0±0.1) ×(4.0±0.1) 10.0 40/80 500/1000 15/30
GJXH-1Xn 1 (2,0±0,1) × ((3,0±0,1) 9.0 40/80 500/1000 15/30
GJXH-2Xn 2 (2,0±0,1) × ((3,0±0,1) 9.5 40/80 500/1000 15/30
GJXJH-1Xn 1 (2,0±0,1) × (3,8±0,1) 10.0 40/80 500/1000 15/30
GJXDH-1Xn 4 (2.0±0.1) ×(4.0±0.1) 11 40/80 500/1000 15/30
Περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά
Θερμοκρασία λειτουργίας -20~+60°C
Θέρμανση αποθήκευσης -20~+60°C
 

 

G657A1 FTTH Drop Cable Fiber Drop Wire FTTH 2 Core για εσωτερικά και εξωτερικά 0