1X2 0,9mm Μονό λειτουργία διπλό παράθυρο Fbt συνδετήρα 1310/1550nm 50/50 1 * 2 Fbt Splitter

Πιστοποίηση CE

Με ελάτε σε επαφή με δωρεάν δείγματα και δελτία.

WhatsApp:0086 18588475571

Wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Εάν έχετε οποιαδήποτε ανησυχία, παρέχουμε τη 24ωρη σε απευθείας σύνδεση βοήθεια.

x
Λεπτομέρειες
Σχήμα αριθ. Θραύστης FBT Πυρήνας Ενιαίος πυρήνας
Ετικέτα Οργανωτής κατασκευής Υλικό θηκών PVC
Διασπασμένη αναλογία Από 50/50 έως 5/95 Κατευθυντικότητα (dB) APC>55, Upc>50
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) <0> Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1310/1550nm
Τύπος προϊόντος 1X2 Single Mode Fbt Splitter Πακέτο μεταφοράς Καρτόνι
Προδιαγραφές Προσαρμόσιμη Εμπορικό σήμα Διερίτης
Καταγωγή Changzhou Jiangsu Κίνα (ηπειρωτική χώρα) Δυνατότητα προσφοράς 800000 τεμάχια/μήνα
Εφαρμογή Επικοινωνία, Τέχνη, Αισθητήρας, Ιατρική, Ανιχνευτής Τύπος Single-Mode ίνα
Δομή σύνδεσης SC/APC Υλική μορφή στρογγυλό καλώδιο
Πλευρική πίεση 100 (N/100mm) <1000 (N/100mm) Εκτατή δύναμη 100N<1000N
Προσαρμογή Διαθέσιμος Προσαρμοσμένο αίτημα
Υψηλό φως

1X2 0

,

9mm Fbt συνδετήρας

,

Μονότροπος διπλού παράθυρου Fbt ζεύξης

Αφήστε ένα μήνυμα
Περιγραφή προϊόντων

Περιγραφή του προϊόντος

1X2 0,9mm Μονότροπος Διπλό παράθυρο 1310/1550nm 50/50 Μίνι Σιδηροειδής σωλήνας Fbt Συνδετήρας 1 * 2 Fbt Splitter με συνδετήρα Sc / APC
 

Παράμετροι προϊόντος

Τεχνικές παραμέτρους

Τύπος 1x2 μονοδιαχείριση FBT splitter
Λειτουργικό μήκος κύματος ((nm) 1310/1550nm
Αναλογία διαίρεσης από 50/50 έως 5/95
Απώλεια που εξαρτάται από την πόλωση (dB) < 0.2
Οδηγία (dB) ΑΕΠ> 55,UPC>50

Πληροφορίες παραγγελίας
Κωδικός Χωρισμός
Διαμόρφωση 0102 0104 0108 0116 0132    
1x2 1x4 1x8 1x16 1x32    
Τύπος συνδέσμου SC Επικεφαλής FC ΣΤ      
Τύπος σιδηροτροχιάς ΕΥΠ ΑΕΠ          
Τύπος ινών G657A1 ή εξατομικευμένο
Ζακέτα Υλικό PVC/LSZH
Χρώμα Κίτρινο Μπλε Μαύρο Πορτοκαλί Ακουα Χορτοκόκκινο Προσαρμοσμένο
Διάμετρος (mm) 0.9 2.0          
Διάστημα καλωδίου ((cm) Εισαγωγή 50 70 100 150 Προσαρμοσμένο    
Αποδόσεις 50 70 100 150 Προσαρμοσμένο    

1X2 0.9mm Single Mode Dual Window 1310/1550nm 50/50 Mini Steel Tube Fbt Coupler 1*2 Fbt Splitter with Sc/APC Connector

Περιγραφή του προϊόντος

Προφίλ προϊόντος

Ο διαχωριστής FBT είναι ένα είδος συσκευής διαχείρισης οπτικής ισχύος που κατασκευάζεται με τη χρήση τεχνολογίας Fused Biconical Tape.υψηλή αξιοπιστία φθηνό κόστος και καλή ομοιότητα κανάλου σε κανάλι και χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON για να συνειδητοποιήσει τη διαίρεση ισχύος οπτικού σήματοςΜπορεί να κάνει διαφορετική αναλογία διαίρεσης, από 50/50 έως 95/5.

Χαρακτηριστικό
•Υλικά σύμφωνα με το πρότυπο συνδέσμου Ι ΕΚ. •Κατάστημα διανομής στο ODF για την επίτευξη υπογραμμής.
•Σχεδιασμός συμπαγής.
• Μικρή απώλεια εισαγωγής.
•Καλή ομοιομορφία μεταξύ των καναλιών.
•Εξαιρετική κατεύθυνση και εναλλακτικότητα.


Εφαρμογή
• Συστήματα CATV και αισθητήρες οπτικών ινών.
•Σύστημα επικοινωνίας με οπτική ίνα.
•Δίκτυο τοπικής περιοχής.

•Τα όργανα δοκιμής.

 
- Όχι, όχι, όχι. 1 2 3 4 5 6
Χρώμα Μπλε Πορτοκαλί Πράσινο Καφέ Γκρι Λευκό
- Όχι, όχι, όχι. 7 8 9 10 11 12
Χρώμα Κόκκινο Μαύρο Κίτρινο Βιολέτα Ροζ Ακουα
 

Λεπτομερείς φωτογραφίες

1X2 0.9mm Single Mode Dual Window 1310/1550nm 50/50 Mini Steel Tube Fbt Coupler 1*2 Fbt Splitter with Sc/APC Connector
1X2 0.9mm Single Mode Dual Window 1310/1550nm 50/50 Mini Steel Tube Fbt Coupler 1*2 Fbt Splitter with Sc/APC Connector

 


1X2 0.9mm Single Mode Dual Window 1310/1550nm 50/50 Mini Steel Tube Fbt Coupler 1*2 Fbt Splitter with Sc/APC Connector1X2 0.9mm Single Mode Dual Window 1310/1550nm 50/50 Mini Steel Tube Fbt Coupler 1*2 Fbt Splitter with Sc/APC Connector1X2 0.9mm Single Mode Dual Window 1310/1550nm 50/50 Mini Steel Tube Fbt Coupler 1*2 Fbt Splitter with Sc/APC Connector

Προφίλ εταιρείας

Η Jiangsu Dierite Optoelectronics Technology Co., Ltd. είναι επαγγελματίας κατασκευαστής καλωδίων οπτικών ινών με δικό της κέντρο έρευνας και ανάπτυξης, κέντρο μάρκετινγκ και βάση παραγωγής, που βρίσκεται στο Changzhou Jiangsu της Κίνας,κοντά στο λιμάνι της Σαγκάης και του ΝινγκμποΗ εταιρεία μας δεσμεύεται να παρέχει λύσεις πρώτης κατηγορίας και υπηρεσίες OEM για τους συνδυαστές συστημάτων λειτουργίας και τους προμηθευτές ολοκληρωμένων καλωδίων.Διάταξη ινών οπτικής, PLC splitter, προσαρμοσμένη συσκευή.

Η Dierite ιδρύθηκε το 2010, τώρα η περιοχή του εργαστηρίου μας είναι περίπου 5000 τετραγωνικά μέτρα και έχει περισσότερους από 150 εργαζόμενους.,CE/Το εργοστάσιό μας ελέγχει την ποιότητα συνεχώς και αυστηρά για να δώσει τα καλύτερα προϊόντα στους χρήστες.
Τα προϊόντα έχουν χρησιμοποιηθεί ευρέως στις τηλεπικοινωνίες, τη ευρυζωνική και τη βιομηχανία δικτύων και εξάγονται στην Ασία, τη Βόρεια Αμερική, τη Νότια Αμερική, την Ευρώπη και άλλα μέρη.Θα επιταχύνουμε την ανάπτυξη της παγκόσμιας εποχής 5G με την πιο αυστηρή ποιότητα και την πιο ανταγωνιστική τιμή.

1X2 0.9mm Single Mode Dual Window 1310/1550nm 50/50 Mini Steel Tube Fbt Coupler 1*2 Fbt Splitter with Sc/APC Connector1X2 0.9mm Single Mode Dual Window 1310/1550nm 50/50 Mini Steel Tube Fbt Coupler 1*2 Fbt Splitter with Sc/APC Connector