Κίνα Sc APC Upc Φύλη οπτικής Pigtail 12 Cord Fibers Bunch Pigtail Multimode Μονάδα

Sc APC Upc Φύλη οπτικής Pigtail 12 Cord Fibers Bunch Pigtail Multimode Μονάδα

Πυρήνας: 12 πυρήνες
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα 12 ίνες καλωδίου Οπτική ίνες Pigtail Multimode Single Mode Sc APC Upc Bunch Pigtail

12 ίνες καλωδίου Οπτική ίνες Pigtail Multimode Single Mode Sc APC Upc Bunch Pigtail

Πυρήνας: 12 πυρήνες
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα PVC LSZH Εξωτερική οπτική ίνα 12 ίνες καλωδίου

PVC LSZH Εξωτερική οπτική ίνα 12 ίνες καλωδίου

Πυρήνας: 12 πυρήνες
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα FTTH 0,9mm Διάταξη Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης

FTTH 0,9mm Διάταξη Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης Διάταξης

Πυρήνας: Multicore
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα Υψηλής ισχύος απλό μονότυπο καλώδιο ινώδους ινώδους ράβδου Sc / APC προς Sc / APC

Υψηλής ισχύος απλό μονότυπο καλώδιο ινώδους ινώδους ράβδου Sc / APC προς Sc / APC

Πυρήνας: Multicore
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα 12 πυρήνες Fiber Optic Pigtail Sc APC Upc Fiber Simplex Pigtail χωρίς μανδύα Χρώμα κωδικοποιημένο

12 πυρήνες Fiber Optic Pigtail Sc APC Upc Fiber Simplex Pigtail χωρίς μανδύα Χρώμα κωδικοποιημένο

Πυρήνας: Multicore
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα Μονό λειτουργία Simplex Pigtail Patch Cord Jumper Pigtail με FC LC Sc St Upc APC PC Connector

Μονό λειτουργία Simplex Pigtail Patch Cord Jumper Pigtail με FC LC Sc St Upc APC PC Connector

Πυρήνας: Multicore
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα Εσωτερική FTTH οπτική χωρίς μανδύα με κωδικοποιημένο χρώμα με συνδετήρες Sc LC FC St MTRJ

Εσωτερική FTTH οπτική χωρίς μανδύα με κωδικοποιημένο χρώμα με συνδετήρες Sc LC FC St MTRJ

Πυρήνας: Multicore
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα 12 Core 0,9mm Fiber Optic Pigtail Sc LC FC St Connector Οπτικές χωνιές στις τηλεπικοινωνίες

12 Core 0,9mm Fiber Optic Pigtail Sc LC FC St Connector Οπτικές χωνιές στις τηλεπικοινωνίες

Πυρήνας: Multicore
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
Κίνα Sc LC FC St MTRJ Συνδετήρες Fiber Optic Pigtail 12 Core Indoor FTTH Optical Pigtail

Sc LC FC St MTRJ Συνδετήρες Fiber Optic Pigtail 12 Core Indoor FTTH Optical Pigtail

Πυρήνας: Multicore
Ετικέτα: Οργανωτής κατασκευής
Υλικό θηκών: PVC
1 2