Κίνα Μεγάλη απώλεια επιστροφής οπτικός σταθερός εξασθενητής 3 5 7DB M-F LC-UPC εξασθενητής

Μεγάλη απώλεια επιστροφής οπτικός σταθερός εξασθενητής 3 5 7DB M-F LC-UPC εξασθενητής

Αριθμός μοντέλου.: LC εξασθενητής
Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών
Τύπος πηγής φωτός: Λάιζερ
Κίνα Sc Upc Flange Single-Mode Φυτικό οπτικό Attenuator 1-30dB Προαιρετικό για επικοινωνία FTTH

Sc Upc Flange Single-Mode Φυτικό οπτικό Attenuator 1-30dB Προαιρετικό για επικοινωνία FTTH

Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών, πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δι
Τύπος πηγής φωτός: Παθητική φωνή
Τύπος συνδέσμου: SC-PC, Sc-PC
Κίνα Άντρας προς θηλυκό οπτικό θολωτή ινών 3dB 5dB 10dB Sc APC οπτικό θολωτή

Άντρας προς θηλυκό οπτικό θολωτή ινών 3dB 5dB 10dB Sc APC οπτικό θολωτή

Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών, πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δι
Τύπος πηγής φωτός: Παθητική φωνή
Τύπος συνδέσμου: SC-PC, Sc-PC
Κίνα Ρυθμίσιμος αποσβεστήρας SC APC αρσενικός προς θηλυκός μονότροπος 3dB 5dB 10dB

Ρυθμίσιμος αποσβεστήρας SC APC αρσενικός προς θηλυκός μονότροπος 3dB 5dB 10dB

Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών, πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δι
Τύπος πηγής φωτός: Παθητική φωνή
Τύπος συνδέσμου: SC-PC, Sc-PC
Κίνα Μεταλλικός ΣΚ APC Οπτικός αποσβεστήρας ινών μονό λειτουργία αρσενικό προς θηλυκό 3dB 5dB 10dB

Μεταλλικός ΣΚ APC Οπτικός αποσβεστήρας ινών μονό λειτουργία αρσενικό προς θηλυκό 3dB 5dB 10dB

Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών, πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δι
Τύπος πηγής φωτός: Παθητική φωνή
Τύπος συνδέσμου: SC-PC, Sc-PC
Κίνα LC APC Upc Οπτικό Αμβλύντης Φυτών 1-25dB Προαιρετικός γρήγορος συνδετήρας FTTH γρήγορος προσαρμογός

LC APC Upc Οπτικό Αμβλύντης Φυτών 1-25dB Προαιρετικός γρήγορος συνδετήρας FTTH γρήγορος προσαρμογός

Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών, πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δι
Τύπος πηγής φωτός: Παθητική φωνή
Τύπος συνδέσμου: SC-PC, Sc-PC
Κίνα ΛC/APC Sc/Upc Μονότροπος Πολυτροπικός Αμβλύντης Φυτικών ινών 1-25dB Προαιρετικός για Δίκτυο Πρόσβασης

ΛC/APC Sc/Upc Μονότροπος Πολυτροπικός Αμβλύντης Φυτικών ινών 1-25dB Προαιρετικός για Δίκτυο Πρόσβασης

Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών
Τύπος πηγής φωτός: Παθητική φωνή
Τύπος συνδέσμου: SC-PC
Κίνα Ηλεκτρονικός σταθερός μεταβλητός αποσβεστήρας οπτικών ινών LC/APC Sc/APC 1-25dB Προαιρετικός

Ηλεκτρονικός σταθερός μεταβλητός αποσβεστήρας οπτικών ινών LC/APC Sc/APC 1-25dB Προαιρετικός

Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών, πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δι
Τύπος πηγής φωτός: Παθητική φωνή
Τύπος συνδέσμου: SC-PC, Sc-PC
Κίνα Επικαιροποιημένο οπτικό αποσβεστήρα LC/UPC Μονότροπος Άνδρας Γυναίκα

Επικαιροποιημένο οπτικό αποσβεστήρα LC/UPC Μονότροπος Άνδρας Γυναίκα

Τύπος συνδέσμου: LC/UPC
Τρόπος: Ενιαία λειτουργία
Τύπος: Simplex
Κίνα Μεταλλικός ΣΚ APC Αμβλυντής ινών 3dB 5dB 10dB Για επικοινωνία FTTH

Μεταλλικός ΣΚ APC Αμβλυντής ινών 3dB 5dB 10dB Για επικοινωνία FTTH

Εφαρμογή: Πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δικτύου, μονάδα οπτικών ινών, πλαίσιο διανομής ινών, εξοπλισμός δι
Τύπος πηγής φωτός: Παθητική φωνή
Τύπος συνδέσμου: SC-PC, Sc-PC
1